Ile kosztował Dni Mławy?

Ile kosztował Dni Mławy?

Nie tak dawno temu obchodziliśmy Dni Mławy. Jak się okazało, po całym wydarzeniu można było usłyszeć różne opinie na temat całego wydarzenia. Część osób wyrażała opinie, że Dni Mławy były dużo słabsze niż w ubiegłych latach. Z kolei grono innych mieszkańców była wyraźnie zadowolona. Jak podkreślali, muzyka była ambitna, a frekwencja duża. Jak to zawsze bywa, nie da się dogodzić każdemu. Sprawdzamy, ile tak naprawdę kosztowało całe wydarzenie.

Dni Mławy  łączny koszt wydarzenia

Występu artystów, oświetlenie, nagłośnienie i wiele innych atrakcji. Sprawdzamy, ile kosztowało tegoroczne wydarzenie.  Okazuje się, że całkowity koszt Dni Mławy wyniósł niemal 200 tysięcy złotych. Tego typu imprezy fundowane są ze środków budżetu miasta i miejskich jednostek. Jak wynika z kosztorysu, najdroższą pozycją okazało się zorganizowanie Friendly City Festival Mława 2022. Łączny koszt tego wydarzenie wyniósł niemal 160 tysięcy zł.

Koszty poniesione przez Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej w Urzędzie Miasta Mława

Jak wynika z zestawiania Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej w Urzędzie Miasta Mława opłacił emisję sportowców radiowych na antenie Radia 7. Kwota ta wynosiła 661,13 zł. Za 2452,62 zł zakupione zostały z tego budżetu koszulki dla organizatorów Dni Mławy, The Event Mławski Festival, a także nagrody konkursowe. Z kole koszt grawerek dla właścicieli wyróżnionych aut wynosił 369 zł. Łącznie Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej Urzędu Miasta Mława wynosił 3482,75 zł.

Koszty poniesione przez Muzeum Ziemi Zakrzeńskiej w Mławie

Muzeum Ziemi Zakrzeńskiej w Mławie poniosło koszty związane z pokazem sokolnictwa (3600 zł), teatrem ognia (3300 zł) oraz plakatami (125 zł). Łącznie kowal at wyniosła 7025 zł.

Koszty poniesione przez Miejski Dom Kultury w Mławie

9840 zł kosztowało miasteczko profilaktyczne z dala od używek i zagrożeń – bezpieczeństwo wśród dzieci, młodzieży, seniorów. Za zlot samochodów tuningowych zapłacono 6580,50 zł, a za Friendly City Festival Mława 2022 zapłacono 159 700 zł. Z kolei kino plenerowe wyniosło 12 300 zł. Z tego wynika, że koszty poniesione przez MDK w Mławie wyniosły łącznie 188 420, 50 zł.