Śledztwo w sprawie kradzieży alkoholu o wartości 2200 zł w Ciechanowie

Śledztwo w sprawie kradzieży alkoholu o wartości 2200 zł w Ciechanowie

Postępowanie śledcze dotyczące przypadku kradzieży jest obecnie prowadzone przez Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Oskarżenie spoczywa na mężczyźnie, który widoczny jest na dołączonym zdjęciu. Ten nieznany dotychczas osobnik jest podejrzewany o kradzież alkoholu z jednego z supermarketów znajdujących się na terenie Ciechanowa, a całkowita wartość skradzionego towaru wynosi niemal 2200 zł.

Incydent miał miejsce 16 marca bieżącego roku w jednym z ciechanowskich marketów. Wizerunek podejrzanego został uwieczniony na nagraniu z monitoringu miejsca zdarzenia. Zdjęcie przedstawia mężczyznę oskarżonego o kradzież licznych butelek alkoholu, której całkowita wartość przekracza sumę 2000 zł. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wszystkie osoby, które są w stanie rozpoznać mężczyznę prezentowanego na zdjęciu z monitoringu lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, zwracane są z prośbą o kontakt z dyżurnym komendy w Ciechanowie. Komunikacja możliwa jest pod numerem telefonu 47 703 12 00 lub 112, a także bezpośrednio z oficerem prowadzącym śledztwo pod numerem 47 703 12 69. Istnieje również możliwość przekazania informacji w sposób anonimowy.