Piotr Jankowski objął stanowisko burmistrza Mławy i potwierdził nominację Marcina Burchackiego na zastępcę

Piotr Jankowski objął stanowisko burmistrza Mławy i potwierdził nominację Marcina Burchackiego na zastępcę

Nowo wybrany do roli burmistrza Miasta Mława, Piotr Jankowski, uroczyście potwierdził, że jego zastępcą zostanie Marcin Burchacki. Co ciekawe, Burchacki był wcześniej rywalem Jankowskiego w walce o fotel burmistrza, w pierwszej turze wyborów.

Potwierdzenie nominacji Marcina Burchackiego na zastępcę burmistrza nastąpiło już 7 maja, w dniu kiedy Piotr Jankowski formalnie przystępował do swoich obowiązków.

– Dziś oficjalnie rozpoczynam pełnienie funkcji Burmistrza Mławy. To jest dla mnie ogromne wyróżnienie. Składam serdeczne podziękowania za każdy głos, który został mi oddany. Już od jutra przystępujemy do intensywnej pracy. Czekają nas liczne sprawy, które planujemy zaadresować w pierwszej kolejności. Na bieżąco będziemy informować o naszych działaniach. Chciałbym też pogratulować Filipowi Kowalczykowi, który objął funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Mława. Tak jak zapowiedzieliśmy podczas kampanii, niedługo Marcin Burchacki oficjalnie zostanie mianowany Zastępcą Burmistrza Mławy. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania – ogłosił w mediach społecznościowych świeżo zaprzysiężony burmistrz Piotr Jankowski.