Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 615: Jedna osoba nie żyje, druga w ciężkim stanie

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 615: Jedna osoba nie żyje, druga w ciężkim stanie

Na drodze wojewódzkiej numer 615, pomiędzy Ciechanowem a Mławą, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym, jedna osoba straciła życie, a druga została poważnie ranna.

Nieszczęśliwe wydarzenie miało miejsce tuż przed godziną 18:00, w okolicach miejscowości Stupsk. Jak ustalili policjanci na podstawie wstępnych informacji, 43-letni kierujący fordem mieszkaniec powiatu mławskiego, podczas skrętu w lewo na stację benzynową, nie przepuścił ciężarówki mającej pierwszeństwo przejazdu. Staranowanie między pojazdami było nieuniknione – relacjonuje starszy aspirant Anna Pawłowska z Komendy Policji w Mławie.

Śmiertelne obrażenia odniósł 72-letni pasażer forda. Kierujący tym samochodem 43-latek, z ciężkimi urazami ciała, został ewakuowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do olsztyńskiego szpitala. Z kolei 47-letni kierowca ciężarówki marki Volvo, pochodzący z powiatu mińskiego, nie doznał żadnych obrażeń.

W trosce o bezpieczeństwo na drogach, służby policyjne dokładnie badają okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego wypadku.