Kolejny przetarg na SUV-a dla ratusza

Kolejny przetarg na SUV-a dla ratusza

Kilka dni temu ogłoszony został kolejny przetarg na luksusowe auto służbowe dla pracowników ratusza miejskiego w Mławie. Czy tym razem uda się go rozstrzygnąć? Sprawdzimy, co już wiadomo w tej sprawie.

Kolejne podejście do przetargu

Jak się okazuje, jest to już kolejne podejście do SUV-a dla ratusza. Mławski urząd miasta, kilka dni temu ogłosił kolejny przetarg na zakup samochodu służbowego. I to nie byle jakiego samochodu. Chodzi dokładnie o luksusowe auto, które jest w typie SUV. Pierwszy przetarg nie został rozstrzygnięty i finalnie nie udało się zakupić auta. Na ten cel miasto przeznaczyło kwotę aż 160 tysięcy złotych. Niestety nie znalazł się wykonawca i konkurs nie został rozstrzygnięty. Jak się okazuje, nikt nie był zainteresowany. Ratusz nie poddaje się w swoich poszukiwania. Kilka dni temu ogłoszone kolejne podejście do tego tematu i po raz drugi wystartował przetarg na zakup SUV-a dla ratusza. Czy tym razem uda się doprowadzić sprawę do końca? Nie wiadomo.

Drugi przetarg

Dokładnie 24 maja ratusz ogłosił drugie postępowanie na zakup i dostawę fabrycznie nowego samochodu służbowego typu SUV do przewozu 5 osób wraz z kierowcą na potrzeby Urzędu Miasta Mława. Na zgłoszenie oferty miasto dało czas tylko do 1 czerwca 2022 roku. Dokładnie do godziny 10:00. Jak wynika z przetargu, potencjalny dostawca ma dostarczyć samochód w ciągu 5 miesięcy od podpisania umowy.

Jakie kryteria znajdują się w przetargu?

Z całej oferty można wywnioskować również, że cena samochodu stanowi 60% kryterium oferowanej oceny. Dodatkowe 10% firma ma otrzymać za przedłużenie gwarancji na rok. Jeśli uda się przedłużyć gwarancję na więcej niż rok, można otrzymać 30%. Dla ratusza ważna też jest oferta pomocy technicznej i serwisu. W punktacji, która finalnie przyczyni się do wyłonienia zwycięzcy, można otrzymać 10 punktów za pomoc techniczną, która udzielona zostanie w ciągu 24 godzin. 7,5 otrzyma firma, która zobowiąże się do udzielania takiej pomocy w ciągu 48 godzin. Z kolei pomoc techniczna w ciągu 72 godzin, upoważnia do otrzymania 5 punktów. Najmniej, bo 2,5 punktów otrzyma firmę, która zaoferuje pomoc techniczną w czasie dłuższym niż 72 godziny.