Stuletnia rocznica urodzin Pani Genowefy Chodubskiej z Gradzanowa Włościańskiego

Stuletnia rocznica urodzin Pani Genowefy Chodubskiej z Gradzanowa Włościańskiego

21 marca 2024 roku, Pani Genowefa Chodubska z Gradzanowa Włościańskiego w gminie Radzanów na terenie powiatu mławskiego, miała przyjemność obchodzić swoje setne urodziny. Szczególny ten dzień był nie tylko dla niej, ale także dla całej społeczności lokalnej.

Z tej okazji, dostojna Jubilatka otrzymała serdeczne życzenia, bukiet kwiatów oraz gratulacyjny list od przedstawicieli lokalnego urzędu gminy, władz gminnych jak i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Goście zostali przywitani przez Panią Genowefę z uśmiechem na twarzy, co potwierdza jej dobrą kondycję zdrowotną.

Jubilatka ma za sobą bogate, choć niełatwe życie. Pochodziła z rodziny wielodzietnej – miała czterech braci oraz siostrę. Całe swoje życie związane miała z gminą Radzanów – tam się urodziła, wychowała a także pracowała. To również tam poznała swojego przyszłego męża, z którym wychowywali razem czworo dzieci: dwóch synów i dwie córki. Niestety, mężczyzna zmarł na wczesnym etapie ich wspólnego życia. Od tego momentu, pani Genowefa samodzielnie prowadziła gospodarstwo domowe i wychowywała dzieci.

I choć życie nie oszczędzało jej wyzwań, doczekała się potomstwa w postaci dziewięciorga wnucząt, jedenastu prawnucząt i dwóch praprawnuczek. Pragniemy pogratulować Pani Genowefie tak pięknej rocznicy i złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz harmonii w gronie rodziny.