Sobotni koncert wielkich gwiazd muzyki na pełnej sali mławskiego kina Kosmos

Sobotni koncert wielkich gwiazd muzyki na pełnej sali mławskiego kina Kosmos

W niewielkim mieście Mława, w centralnej Polsce, odbyło się wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Dokładnie w sobotę, 18 maja, sala miejscowego kina Kosmos aż huczała od gromkich braw. Publiczność, która zapełniła salę kinową po brzegi, miała okazję posłuchać znanego na całym świecie tria muzyków – Joscho Stephana, Svena Jungbecka i Volkera Kampa.

W tym niepowtarzalnym koncercie uczestniczyli nie tylko mieszkańcy Mławy, ale również liczni goście z innych miejscowości. Wszyscy oni z zapartym tchem słuchali wirtuozowskich popisów muzyków, którzy na co dzień koncertują na najbardziej prestiżowych scenach świata. W przerwach pomiędzy utworami artyści zbierali gromkie brawa od zachwyconej publiczności, która nie szczędziła oklasków.

Gwiazdy wieczoru nie były jedynymi artystami na scenie tego dnia. Gościnnie wystąpił również Krzysztof Pełech. Ten znakomity polski muzyk doskonale dopełnił atmosferę całości wydarzenia, dzięki czemu to sobotnie spotkanie z muzyką na długo zapadnie w pamięć publiczności.