Rozbicie szajki narkotykowej w Mławie przez lokalną policję

Rozbicie szajki narkotykowej w Mławie przez lokalną policję

W Mławie lokalna jednostka policji zdołała rozpracować grupę przestępczą specjalizującą się w handlu narkotykami. W ciągu prowadzonego śledztwa narkotykowego, aresztowano już cztery osoby. Grupa ta zajmowała się dystrybucją kokainy, amfetaminy, oraz marihuany. Swoje nielegalne towary ukrywali między innymi w jednym ze sklepów sieciowych miasta, jak również w beczce ukrytej pod lasem. Funkcjonariusze mławskiego wydziału kryminalnego zdołali namierzyć i zabezpieczyć ponad 10 kilogramów amfetaminy, której wartość rynkowa przekracza 300 tysięcy złotych, oraz marihuanę o wartości zbliżonej do 90 tysięcy złotych.

Aktualnie trwają intensywne działania policji z Mławy oraz prokuratury w kontekście sprawy narkotykowej, w ramach której aresztowano już czterech podejrzanych. Działania policyjne doprowadziły do ujawnienia i zabezpieczenia powyżej 10 kilogramów amfetaminy oraz ponad 2 kilogramów marihuany. Substancje te były ukryte między innymi w beczce schowanej pod lasem.

Wśród zatrzymanych znalazło się troje mieszkańców Mławy, w wieku od 30 do 35 lat. Ich działalność została wykryta dzięki operacyjnym ustaleniom prowadzonym przez mławskie służby kryminalne.