Płetwal zaprasza na wiosenne zawody

Płetwal zaprasza na wiosenne zawody

Klub Pływacki Płetwal Mława zaprasza na dwie sportowe imprezy na basenie. W najbliższy wtorek, 28 marca 2023 r. w pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się II runda Mławskiej Ligi Pływackiej, natomiast 22 i 23 kwietnia (sobota i niedziela) odbędą się Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Mława dla pływania” pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Kto może wziąć udział w zawodach?

Mławską Ligę Pływacką mogą ukończyć uczniowie szkół podstawowych i średnich z terenu powiatu mławskiego. W programie zawodów przewidziano 10 konkurencji, dostosowanych do kategorii wiekowych uczestników. Każdy zawodnik może startować w dwóch konkurencjach i sztafecie. Dla najlepszych zawodników przewidziano medale, statuetki i dyplomy.

Nagrody dla zwycięzców

Podobne nagrody (oraz puchary dla klubów) czekają na najlepszych zawodników w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich „Mława dla pływania” pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. Rywalizacja odbędzie się w kilkunastu konkurencjach, z podziałem na kategorie wiekowe i płeć. Dodatkowo, jak w poprzednich edycjach, do wygrania będzie rower.