Naturalnie – nowa inwestycja Novdomu w Mławie

Naturalnie – nowa inwestycja Novdomu w Mławie

Mieszkanie w budownictwie wielorodzinnym nie musi ograniczać Twojego kontaktu z naturą. Poznaj zalety nowej inwestycji Novdomu. Mieszkania w Mławie są odpowiedzią na Twoje potrzeby niezależnie od tego, czy chcesz zainwestować w nieduże M czy przestronny apartament dla całej rodziny.

Naturalnie od novdom.pl – co to za inwestycja?

Deweloper, dbający o najwyższą jakość wykonania swoich budynków oraz o każdy detal, mogący mieć wpływ na bezpieczeństwo użytkowania i komfort mieszkańców? Firma Novdom znana jest z wyjątkowo uprzejmego podejścia do klientów oraz stosowania innowacyjnych rozwiązań, poprawiających jakość życia. Czynniki te składają się na korzyści, przemawiające za obdarzeniem tej formy zaufaniem i nabyciem nieruchomości z jej oferty. Inwestycja Naturalnie jest kompleksem budynków wielorodzinnych, powstałych w północnej, spokojnej i zielonej części miasta Mława. Położona w Województwie Mazowieckim Mława jest przestrzenią świetnie skomunikowaną, dogodnie położoną, a jednocześnie zapewniającą ciszę i spokój. Zielone części miasta to doskonałe miejsce do życia. Bliskość lasów i terenów rekreacyjnych zachęca do aktywności sportowej, natomiast szlaki spacerowe na Łysą Górę, położoną niedaleko pozwalają spędzić czas na świeżym powietrzu niezależnie od poziomu wysportowania.

Jakie mieszkania dostępne są w ramach oferty?

W ramach inwestycji Naturalnie dostępne są mieszkania o zróżnicowanym metrażu oraz funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Otwarte przestrzenie, aneksy kuchenne, pozwalające na rodzinne spędzanie czasu, balkony, ogródki dla mieszkających na najniższych poziomach kondygnacyjnych oraz na co warto zwrócić uwagę, praktyczny podział mieszkań na strefę dzienną i prywatną. W mieszkaniach, dostępnych w ramach inwestycji Naturalnie wejście prowadzi do otwartego korytarza, w którym z łatwością zaaranżujesz miejsce na wierzchnią garderobę i obuwie. Dalej znajduje się strefa dzienna z aneksem kuchennym. W Większości dostępnych mieszkań jest widoczna od wejścia. W ten sposób zarówno domownicy jak i goście, wchodzący do jednego z mieszkań inwestycji Naturalnie skierują się do strefy wspólnej. Sypialnie oraz łazienka przeznaczone są do użytku przez domowników i wydzielone są w części prywatnej mieszkań. Podział ten szczególnie wyraźny jest w przestronnych mieszkaniach. W inwestycji możesz nabyć swoje M dwu, trzy lub czteropokojowe. Metraże w granicach 36 do niespełna 78 m2.

Naturalnie – zalety nowego osiedla w Mławie

Poza otoczeniem naturalną zielenią i licznymi terenami rekreacyjnymi Naturalnie posiada szereg zalet w postaci parkingu i miejsc postojowych, znajdujących się w podziemnej kondygnacji. Dla najmłodszych przewidziano wyjątkowo atrakcyjny, kreatywny plac zabaw, natomiast zwierzęta będą mogły korzystać z wybiegu. Dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu powstaną miejsca z grillem. Stylowa okolica, efektowny design oraz wysokiej jakości materiały, użyte podczas procesu budowy składają się na doskonały efekt, który już można oceniać na żywo. Efektywna energetycznie inwestycja wyposażona zostanie w panele fotowoltaiczne.

Kiedy inwestycja Naturalnie I będzie gotowa do użytkowania?

Mieszkania w ramach inwestycji Naturalnie dostępne będą już w pierwszym kwartale 2024 roku. Szybki termin oddania do użytkowania oznacza, że inwestycja już jest zbudowana, a czas oczekiwania na odebranie kluczy jest bardzo krótki. Skorzystaj z zalety zakupu mieszkania nowego, które możesz już zobaczyć i zaplanować jego aranżację w rzeczywistej przestrzeni.