Kolizja na trasie S7 koło Mdzewa – uszkodzona infrastruktura i dwie osoby hospitalizowane

Kolizja na trasie S7 koło Mdzewa – uszkodzona infrastruktura i dwie osoby hospitalizowane

Na ekspresowej trasie S7 miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Skutkiem tego incydentu była kolizja dwóch ciężarówek, do której doszło blisko małej miejscowości Mdzewo, znajdującej się w województwie mazowieckim. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały przetransportowane do najbliższego szpitala.

Informacje o tym zdarzeniu przekazał przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Mławy. Przekazał on, że na odcinku drogi ekspresowej S7 prowadzącej do Warszawy nastąpiło zderzenie dwóch pojazdów ciężarowych. Poszkodowanych w tym wypadku jest dwóch kierowców, którzy zostali natychmiast przewiezieni do szpitala. Informacje te potwierdził starszy kapitan Jacek Dryll, pełniący funkcję rzecznika prasowego powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.

Starszy kapitan Jacek Dryll dodał, że w skutek tego zdarzenia doszło także do znacznego uszkodzenia drogi. Policja na miejscu zajęła się regulacją ruchu i wyznaczaniem trasy objazdowej. Droga ekspresowa S7 prowadząca w kierunku stolicy kraju, Warszawy, jest obecnie całkowicie zablokowana.