Kobieta pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję i uciekła, a także skradła towary ze sklepu

Kobieta pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję i uciekła, a także skradła towary ze sklepu

Na jednym z ruchliwych skrzyżowań w mieście Mława doszło do incydentu drogowego. 27-letnia kobieta, prowadząc samochód marki Skoda, nie zastosowała się do zasad pierwszeństwa przejazdu. Informacje o tym zdarzeniu przekazała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie, aspirant sztabowy Anna Pawłowska. W wyniku niezachowania pierwszeństwa, młoda kobieta uderzyła w pojazd marki Audi, po czym natychmiast opuściła miejsce kolizji.

34-letnia kierująca Audi na szczęście nie doznała żadnych obrażeń. Natychmiast powiadomiła funkcjonariuszy policji o tym niecodziennym incydencie. Tylko trochę czasu upłynęło od zgłoszenia, kiedy patrol policyjny zatrzymał Skodę zaangażowaną w wypadek na drodze. Za kierownicą siedziała wspomniana wcześniej 27-latka.

„Badanie alkomatem wykazało, że kierująca miała prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Na tylnym siedzeniu znajdowało się dwoje jej dzieci – dwuletni chłopiec i pięcioletnia dziewczynka. W trakcie dochodzenia wyszło na jaw, że kobieta była wcześniej widziana w jednym ze sklepów w centrum miasta, gdzie dokonała kradzieży ubrań oraz innych przedmiotów, po czym natychmiast opuściła sklep razem z dwójką swoich dzieci” – wyjaśniła aspirant Pawłowska. Podczas przeszukania pojazdu, policjanci odnaleźli skradzione towary należące do 27-letniej kobiety.