Dni Mławy już niedługo – co już wiadomo?

Dni Mławy już niedługo – co już wiadomo?

Jedno jest pewne, po przerwie w tym roku odbędą się Dni Mławy. Jest to świetna wiadomość, ponieważ do tej pory z powodu pandemii Dni Mławy nie odbywały się. Coraz więcej osób dopytywał o to wydarzenie. To doskonała okazja do odpoczynku i chwili relaksu. Sprawdzamy, co już wiadomo w tej sprawie.

Dni Mławy już w lipcu

Dni Mławy planowane są w lipcu. Tradycyjnie ma odbyć się wcześniej Jarmark Wojciechowy, który zaplanowany jest na 9 i 10 lipca. Jarmark będzie ulokowany tradycyjnie na ulicy 3 Maja, tuż koło parku i ulicy Chrobrego. Jak co roku będzie dużo stoisk i dodatkowo ma być wiele atrakcji, które związane są z samochodami oraz motocyklami. Co więcej, po południu na terenie MOSiR odbędą się różne koncerty. Dostępna będzie także infrastruktura rekreacyjno-rozrywkowa. Jak podkreśla burmistrz Kowaleski, więcej o szczegółach imprezy dowiemy się później. Żartuje również, że obecnie trwają ustalenia cenowe z takimi gwiazdami jak Shakira.

Więcej szczegółów imprezy niedługo

Nie wiadomo co prawda, jakie gwiazdy wystąpią w tym roku na mławskiej scenie. Jedno jest pewne i potwierdzone. Sama impreza ma odbyć się w lipcu. Wszystko oscyluje wokół daty 13 lipca. Jest to rocznica nadania praw miejskich w Mławie. Jak podkreśla burmistrz, to wydarzenie ma być spokojnym, a co najważniejsze atrakcyjnym dla mieszkańców wydarzeniem. Bez wątpienia po wcześniejszych przeżyciach każdy potrzebuje teraz odrobiny odpoczynku, rekreacji i wzajemnych spotkań. Miasto stara się zaprosić popularnych artystów, tak, aby każdy mieszkaniec znalazł coś dla siebie. Obecnie trwają różne negocjacje i ustalenia, dlatego prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Już niedługo dokładnie zostanie udostępniony cały program imprezy. Liczymy na dobrą zabawę i wspólne świętowanie.