Dni Mławy już niebawem – sprawdzamy, co wiadomo więcej o tym wydarzeniu

Dni Mławy już niebawem – sprawdzamy, co wiadomo więcej o tym wydarzeniu

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że już w lipcu odbęda się Dni Młay. Wówczas nieweiele była wiadomo na ten temat, większośc ustaleń była dopiero w trakcie. Dziś już oficjalnie wiadomo, jakich atrakcji można spodziewać się na tym wydarzeniu. Przypomnijmy, że Dni Mławy odbęda się w terminie od 8 do 10 lipca. Samo wydarzenie będzie organizowane w parku miejskim, na Starym Rynku i na stadionie MOSiR. Sprawdzamy, co dokładnie będzie się działo w tych dniach.

08.07 – piątek

W pierwszy dzień imprezy organizatorzy zapraszają wszystkich do parku miejskiego. Ta odbędzie się Festival Foodtrucków, który potrwa do niedzieli. Będzie pysznie, kolorowo i z pewnością każdy znajdzie coś dobrego dla siebie.

09.07 – sobota

Tego dnia impreza odbędzie się aż w trzech miejscach. Start wydarzenia to godzina 9:00. Na Rynku odbędzie się Jarmark Wojciechowy, The Event vol. 3, czyli zlot samochodów tuningowanych, a także pokaz samochodów strażackich.

Od godziny 10:00 rusza zabawa w Parku Miejskim. Tam znajdziecie miasteczko profilaktyczne dla dzieci, a także teatrzyk kukiełkowy pod tytułem Legenda o Mławie. Seans teatru odbędzie się w godzinach 10:00, 12:00 i 14:00.

Po godzinie 16:00 warto udać się na stadion MOSiR. Tak odbędzie się impreza pod nazwą Friendly City Festival Mława 2022. O godzinie 16:00 wystąpi Cinematic Groove, o 17:00 Zorka, o godzinie 18:15 Zaśpiewa Witek Muzyk Ulicy. Po godzinie 20:00 usłyszymy zespołu Leszcze, a nieco później wystąpi team Łydka Grubasa. Po godzinie 22:15 przyjdzie czas na zabawę taneczną z DJ.

10.07 – niedziela

Od godziny 12:00 w Parku Miejskim można będzie zobaczyć kino plenerowe, pokazy sokolnictwa, a także udać się na stoiska dla dzieci. Dorosłych Park Miejski zaprasza po godzinie 18:00 na koncert zespołu The Postman. O 22 zobaczymy tam również Teatr Ognia Enigma.

Na Rynku impreza rozpocznie się o 16:00. Tam odbędzie się otwarcie wystawy Mławska Wólka nie tylko kolejowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców!