Dwudzieste urodziny Dekorglass Działdowo

Dwudzieste urodziny Dekorglass Działdowo

Klub tenisowy Dekorglass Działdowo przygotowuje się do świętowania dwudziestej rocznicy swojego powstania. Uroczystość, która odbędzie się w najbliższą sobotę, ma na celu uhonorowanie dwóch dekad istnienia i sukcesów tego znanego klubu sportowego.

Ferdynand Chojnowski, prezes klubu Dekorglass Działdowo, zaprasza zarówno członków klubu, jak i jego zwolenników do uczestniczenia w tym wydarzeniu. Podkreśla, że będzie to bardzo miłe spotkanie, na które warto przyjść z całym domem.

Klub powstał 20 lat temu za sprawą Gabriela Chojaka. Wraz z Marcinem Chojakiem, Sławomirem Ostrowskim, Ferdynandem Chojnowskim, Robertem Romulewiczem i Witoldem Kosewskim stworzyli drużynę, która zadebiutowała w III lidze. Po dwóch latach awansowali do II ligi, a pierwszą ligę zdobyli po kolejnych czterech latach gry. Superliga stała się dla nich rzeczywistością w dziesiątą rocznicę powstania klubu.

Dekorglass Działdowo może poszczycić się zdobyciem Mistrzostwa Polski dwa lata temu oraz Pucharem Europy pięć lat temu. Te tytuły są dowodem na nieustanny rozwój i sukcesy klubu.